Vrouw woedend op tram Casablanca ’oorzaak scheiding’
Een Marokkaanse vrouw is deze week op de trambaan in Casablanca gaan liggen, uit protest tegen de tram, dat de oorzaak zou zijn van haar scheiding.
- Marokko
Een vrouw uit Tetouan is maandag levensgevaarlijk gewond geraakt toen haar echtgenoot haar meermaals neerstak. Het slachtoffer had een scheiding aangevraagd.
De vrouw was op weg was naar een zitting voor haar scheiding toen ze in het centrum van Tetouan door haar man werd aangesproken.
Nadat hij haar om een verzoening vroeg, wat ze weigerde, stak de man haar meerdere malen met een mes in de maag, het hart en de borst, waarna hij wegvluchtte.
De politie arresteerde de 34-jarige dader dezelfde dag nog in Tetouan. Hij werd verhoord en in voorlopige hechtenis geplaatst.
Het slachtoffer verkeert in een kritieke toestand in het provinciaal ziekenhuis van Tetouan.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw is deze week op de trambaan in Casablanca gaan liggen, uit protest tegen de tram, dat de oorzaak zou zijn van haar scheiding.
Een 75-jarige vrouw ligt in coma na een verkrachtingspoging door een man van ongeveer dertig jaar, in de wijk Sokoma in Marrakech.
In de Spaanse Algeciras is vrijdag een Marokkaan gearresteerd, nadat de politie zijn ex-vrouw vastgebonden in de de kofferbak van zijn auto had ontdekt. De man wilde het...
Een vrouw heeft zondag haar 7-jarige dochter van het balkon gegooid in de wijk Sidi Maarouf te Casablanca.
Alexandre Piquerez, aanvaller van de ijshockeyclub van Ajoie in Zwitserland, is in de nacht van zaterdag op zondag, 12 keer met een mes gestoken door een Marokkaan.