4 september 2023 - 22:30 - Marokko
Een gruwelijk familiedrama heeft zich voltrokken in het Marokkaanse Taliouine. Een man heeft zijn eigen vader vermoord en het lichaam begraven op een begraafplaats. De aanleiding? Jaloezie over een stuk grond dat zijn vader aan zijn zussen had gegeven.
Volgens Assabah is de man na de moord een week lang op de vlucht geweest voordat hij door de gendarmerie werd opgespoord en gearresteerd. Er zijn belastende bewijzen tegen hem, waaronder een telefoongesprek waarin hij verschillende familieleden heeft bedreigd.
Lees ook: Marokkaan onthoofdt vader en loopt rond met hoofd in Frankrijk
De verdachte zal zich moeten verantwoorden voor het Hof van Beroep in Agadir. Uit bronnen dicht bij het onderzoek blijkt dat de vader verwondingen aan het hoofd had en dat zijn handen waren vastgebonden toen zijn lichaam werd gevonden op de begraafplaats van Taliouine.
Lees ook: Marokkaan eist opgraving lijk vader die begraven werd door andere familie
Forensisch onderzoek bevestigt dat de vader is overleden als gevolg van een klap op het hoofd. Zijn zoon riskeert een levenslange gevangenisstraf.
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie