Aanslag met bomschoen verijdelt in Tetouan
De politie in Tetouan heeft een man gearresteerd die een aanslag in de stad wilde plegen met een bomschoen.
- Marokko
De politie heeft woensdag in Casablanca een verwarde man gearresteerd die een aanslag wilde plegen.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN had de verdachte dezelfde dag drie keer de politie in Derb Soltan gebeld. Hij dreigde er toen mee aanslagen te plegen en vertelde dat hij lid was van een terroristische organisatie.
De politie kon de man snel identificeren en hem in het huis van zijn ouders arresteren. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
De politie in Tetouan heeft een man gearresteerd die een aanslag in de stad wilde plegen met een bomschoen.
De politie heeft in Casablanca een enorme wapenvondst gedaan. De wapens behoorden tot een Fransman die afgelopen weekend werd gearresteerd.
De Marokkaanse politie heeft op 24 oktober een man gearresteerd die zichzelf wilde opblazen met een bomgordel.
In het Marokkaanse Meknes hebben agenten van de politiedienst BCIJ een man gearresteerd die aanslagen voorbereidde.
De BCIJ heeft deze vrijdag in het noorden van Marokko een nieuwe terreurcel ontmanteld en vijf verdachten gearresteerd.