6 december 2020 - 09:40 - Marokko
Een notaris uit Casablanca is op de vlucht geslagen omdat ze is betrokken bij een financieel schandaal. Ze wordt beschuldigd van het verduisteren van miljoenen dirhams.
De notaris blijft onvindbaar en telefonisch onbereikbaar sinds een geval van verduistering en fraude aan het licht is gekomen waar ze nauw bij betrokken is, meldt Assabah.
De verdachte zou 20 miljoen dirham hebben gestolen. Onder de slachtoffers waren een minister en de president van een constitutionele instelling die de voortvluchtige notaris het beheer van 100 miljoen dirham had toevertrouwd.
Op bevel van de openbaar aanklager van het hof van beroep in Casablanca is er een gerechtelijke procedure aangespannen tegen de notaris. De voorzitter van het hof van beroep in Casablanca en de openbaar aanklager zijn een procedure gestart om het kantoor van de verdachte notaris te kunnen doorzoeken. De toegang tot de documenten in het kantoor van de beklaagde is belangrijk voor de voortgang van het onderzoek.
Marokko geeft werkelijke reden voor uitzetting Franse journalisten
Spanje vreest ’invasie’ Marokkanen
Moulay Rachid vooraan op begrafenis Aïcha El Khattabi (video)
Nederland weigert visa voor Marokkaanse journalisten
Belgische Marokkanen cel in voor drugshandel in Sebta
Meisjes in gevaar na aardbeving in Marokko?
Marokko geeft werkelijke reden voor uitzetting Franse journalisten
Moulay Rachid vooraan op begrafenis Aïcha El Khattabi (video)
Meisjes in gevaar na aardbeving in Marokko?
Schandaal in Casablanca: Palestijn gezocht, Marokkaanse gearresteerd
Impasse in de Sahara: Marokko en Polisario onwrikbaar
Marokko start aanleg nieuwe snelweg
’Keizer van Nador’ voor de rechter wegens corruptie
Wonder in Ouneine: droge bron vloeit weer na 7 jaar