Rapper Russ op vakantie in Marokko
Russ is in Marokko. De Amerikaanse rapper die net een concert in Caïro heeft gegeven, heeft ervoor gekozen om enkele dagen in Marrakech uit te rusten.
16 september 2019 - 18:50 - Cultuur
Ludacris, bekende Amerikaanse rapper en acteur, heeft enkele dagen geleden zijn verjaardag in het Marokkaanse Marrakech gevierd.
Voor zijn 42e verjaardag maakt Ludacris een road trip in Afrika. De rapper deelt regelmatig foto’s en video’s op sociale media.
Ludacris deelt zijn vreugde en leukste momenten op een kameel, in de woestijn met een traditionele outfit, kennis makend met Gnawa muziek of nog in zijn hotel en op het Djemaa El Fna plein.
In dezelfde periode vorig jaar vierde Madonna haar 60e verjaardag ook in Marokko. Het feest vond toen plaats Kasbah Tamadot, de riad van Richard Branson, miljardair en eigenaar van Virgin.
Lees meer
Russ is in Marokko. De Amerikaanse rapper die net een concert in Caïro heeft gegeven, heeft ervoor gekozen om enkele dagen in Marrakech uit te rusten.
Rapper Boef gaat trouwen. Hij heeft zijn Iraaks-Marokkaanse vriendin Selma Omari ten huwelijk gevraagd.
French Montana stelt het slachtoffer te zijn geweest van hekserij in Marokko. De rapper zou tijdens zijn trip in het koninkrijk vergiftigd voedsel voorgeschoteld hebben gekregen.
Christina Milian bracht enkele dagen geleden een bezoekje aan Casablanca. De Amerikaanse actrice, zangeres en mannequin bezocht onder meer de Hassan II moskee.
French Montana heeft opnieuw iets van zich laten horen vanuit zijn ziekenhuisbed. De Amerikaanse rapper van Marokkaanse afkomst was vorige maand met hart- en buikproblemen in...