22 februari 2018 - 10:00 - Economie
Een nieuw rapport van het Marokkaans agentschap voor luchthavens ONDA toont aan dat de luchthavens in de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima vorig jaar 1.151.443 passagiers verwerkten. Dat is 25,3% meer dan in 2016 met 918.979 passagiers.
De luchthaven Tanger Ibn Battuta verwerkte het grootste deel van de passagiers met 1.070.247 reizigers (+26,11%) eind december, tegen 848.643 passagiers een jaar eerder. Tanger heeft daarmee de vijfde drukste luchthaven van Marokko na Casablanca, Marrakech, Agadir en Fez.
Volgens de ONDA volg de Cherif Al Idrissi luchthaven in Al Hoceima met 59.676 passagiers (+31%) in 2017 tegen 45.560 in 2016.
In Tetouan daalde het aantal passagiers daarentegen met 13,14%, van 24.776 reizigers in 2016 naar 21.520 passagiers vorig jaar.
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Marokkaanse auto-industrie onder druk: export daalt
Marokko bereidt grote economische hervorming voor
Turkije wil LNG-terminal leveren voor Nador West Med
Marokko en Oekraïne sluiten deal in Istanbul
Marokko en Turkije sluiten cruciale overeenkomsten
Chinese export domineert handel met Marokko
Marokkaanse belastingdienst boekt flinke winst
Duitse Benteler bouwt nieuwe fabriek in Marokko