Zoeken

Veel passagiers in Marokkaanse luchthavens in januari

25 februari 2018 - 17:20 - Economie

Geschreven door Fouad Badel

Het aantal passagiers in Marokkaanse luchthavens steeg in januari dit jaar met 16% vergeleken met vorig haar.

In totaal verwerkten luchthavens in Marokko 1,68 miljoen passagiers in de eerste maand van het jaar. Dat bericht het luchthavenbedrijf ONDA.

De luchthaven van Agadir kende een passagierstoename van 32%, die van Fez-Saiss 31%, Marrakech Menara 26% en Tanger Ibn Battuta bijna 14%.

Met 758.209 passagiers en 45% van het passagiersverkeer blijft de Mohammed V luchthaven van Casablanca de grootste luchthaven van Marokko.

Tijdens de maand januari was het internationaal verkeer goed voor 1.513.679 passagiers, een sterke stijging van 16% ten opzichte van januari 2017. Het grootste deel van dit verkeer komt uit Europa (77%).

Lees meer

Aantal passagiers in Marokkaanse luchthavens toegenomen

Het aantal passagiers op Marokkaanse luchthavens is in april met 14,64% naar 2.307.558 reizigers toegenomen vergeleken met dezelfde periode vorig jaar.

Ruim 2 miljoen passagiers in Marokkaanse luchthavens in april

Marokkaanse luchthavens verwerkten samen in april ruim 2 miljoen passagiers, 9,5% meer dan vorig jaar.

Sterke toename passagiersverkeer op luchthaven Tanger

Tussen januari en oktober 2019 is het passagiersverkeer op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger sterk toegenomen vergeleken met dezelfde periode vorig jaar.

10 miljoen passagiers in Marokkaanse luchthavens in eerste helft 2018

Marokkaanse luchthavens hebben samen in de eerste helft van 2018 ruim 10 miljoen passagiers verwerkt.

Passagiersverkeer stijgt met 28% op luchthaven Agadir

Het passagiersverkeer steeg in de eerste zes maanden van het jaar met 29% op de Al Massira luchthaven in Agadir. Dat bericht de ONDA.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team