Marokko meldt 393 nieuwe coronabesmettingen
In Marokko werden zondag 393 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld volgens nieuwe gegevens van het ministerie van Gezondheid.
20 juni 2020 - 13:19 - Marokko
De Marokkaanse ministeries van Gezondheid en Binnenlandse zaken hebben vrijdagavond de nieuwe indeling van de coronazones bekendgemaakt.
Bijna heel het land mag op 24 juni overstappen naar zone 1, waar de maatregelen in de strijd tegen de coronavirus pandemie soepeler zijn.
Volgens een verklaring van de twee afdelingen zullen enkel Tanger-Asilah, Larache, Kenitra en Marrakech in zone 2 blijven.
De nieuwe indeling werd besloten volgens de epidemiologische situatie in het land. Vrijdag was een zwarte dag voor het koninkrijk met 539 nieuw besmettingen, na de ontdekking van een nieuwe haard in een aardbeien fabriek in Kenitra.
Lees meer
In Marokko werden zondag 393 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld volgens nieuwe gegevens van het ministerie van Gezondheid.
Van zaterdag op zondag werden 226 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het aantal gevallen bereikt nu 9839 volgens het ministerie van Gezondheid.
Het aantal besmettingen met het coronavirus is woensdag fors gestegen in Marokko, met de ontdekking van meerdere nieuwe haarden.
Marokko komt geleidelijk aan uit de lockdown en heeft daarvoor het land in twee zones verdeeld. In zone 1 werden de maatregelen in de strijd tegen de coronavirus pandemie...
In de afgelopen 24 uur werden 191 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Volgens het ministerie van Gezondheid bereikt het aantal besmettingen 15.936.