Veerboot naar Nador keert terug naar Spanje om ziek kind
Een veerboot op weg naar Nador is donderdag naar de haven van Mortril in Spanje teruggekeerd nadat een kind een hartaanval kreeg.
24 juni 2015 - 20:00 - Marokko
Een eerste wagon van de toekomstige Marokkaanse HSL heeft gisteren de fabriek van Alstom in het Franse Aytré verlaten richting Marokko.
Voor het bijzonder konvooi werd het verkeer op de ringweg naar de haven van La Rochelle een groot deel van de namiddag verstoord.
De wagon vertrekt vrijdag met de boot ’Ville de Bordeaux’ vanuit de Franse haven naar Tanger Med. Daarna zal het in een opslagplaats worden geparkeerd die speciaal voor de nieuwe treinen werd gebouwd.
De HSL moet volgens planning in 2017 beginnen rijden. De werken voor de aanleg van de sporen zijn goed zichtbaar vanaf de snelweg Tanger-Rabat. Zeker een kijkje waard dus tijdens de zomervakantie!
Lees meer
Een veerboot op weg naar Nador is donderdag naar de haven van Mortril in Spanje teruggekeerd nadat een kind een hartaanval kreeg.
Grandi Navi Veloci gaat deze zomer toch tussen het Franse Sète en Nador blijven varen. De veerdienst wordt tot medio september behouden.
De Marokkaanse hogesnelheidslijn zal in de loop van volgend jaar de eerste testritten verrichten en naar verwachting in 2017 beginnen rijden. Dat meldt Mohamed Rabie Khlie, CEO...
De nieuwe snelweg tussen Berrechid en Khouribga is sinds donderdag open aan het verkeer. De sectie van 77 km maakt deel uit van de snelweg tussen Berrechid en Beni Mellal.
Grandi Navi Veloci (GNV) zal vanaf 5 juni tussen het Franse Sète en Melilla varen. Vanaf dezelfde datum zal de Italiaanse rederij niet meer in Nador stoppen.