Zoeken

Lerares ontsnapt aan verkrachting in Boulemane

15 mei 2013 - 11:59 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een lerares is vorige week aan een verkrachtingspoging ontsnapt in een school, in het dorpje Ghouirate, provincie Boulemane.

Een collega die nabij de school woont, had haar om hulp horen roepen en wist de twee verkrachters op tijd te doen vluchten.

Het slachtoffer liep verschillende verwondingen en breuken op aan de armen en voeten. Sinds het incident ontvangt ze bedreigende telefoontjes van haar aanvallers.

Zoals meer voorkomt in Marokko, was ze door het ministerie van Onderwijs naar het dorpje gestuurd om er les te geven, zonder dat er een woning voor haar was voorzien. Daarom woonde ze in de school waar ze werkte.

Volgens de Democratische werkfederatie worden vrouwelijke leerkrachten in landelijke regio’s regelmatig op dezelfde wijze aangerand. De laatste gevallen vonden plaats in Chefchaouen en Ouarzazate

Lees meer

Marokkaan valt zwangere lerares aan in België

Een vijf maanden zwangere lerares werd maandag flink toegetakeld door een 16-jarige Marokkaanse leerling in de Belgische Ieper.

Verkrachting goed voor 18% schoolgeweld in Marokko

Uit een onderzoek van het ministerie van Onderwijs blijkt dat 18% van het geweld op school in Marokko, verkrachtingen betreft.

Tieners doen bom ontploffen in school nabij Rabat

Drie leerlingen hebben een handgemaakte bom doen ontploffen in hun school in Rommani, regio Rabat. De tieners werd aangehouden en door de politie gehoord. Maandag verschijnen...

Marokkaanse tiener voor de rechter na hete brief aan lerares

Een 17-jarige tiener moet in de komende dagen voor de rechtbank in Essaouira verschijnen, na een klacht van zijn lerares.

Docente door collega’s van verkrachting gered in Tetouan

Een docente is eerder deze week op het nippertje aan een verkrachting ontsnapt in het noord-Marokkaanse Tetouan. Haar redding dankt ze aan haar collega’s.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team