Zoeken

Marokko: 20 leerlingen in Fez opgepakt voor geweld tegen docenten

30 december 2017 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De politie in Fez heeft de arrestatie aangekondigd van twintig leerlingen verdacht van geweld en bedreigingen tegen hun leerkrachten.

Volgens Akhbar Al Yaoum werden de leerlingen tussen 1 november en 15 december in meerdere wijken van de stad gearresteerd voor diverse geweldsdelicten tegen het onderwijspersoneel.

Dat gebeurde als gevolg van klachten van docenten, maar ook van andere leerlingen. Sommige studenten werden aangeklaagd en voorwaardelijk vrijgelaten. Anderen werden in hechtenis genomen.

De politie stelt tevens dertien verdachten en een drugsdealer te hebben gearresteerd voor aanvallen tegen leerlingen en drugshandel in verschillende scholen in Fez.

Lees meer

Scholen Al Hoceima gesloten vanwege winterse weer

Het Marokkaanse ministerie van Onderwijs heeft de sluiting aangekondigd van 900 scholen, voornamelijk in plattelandsgebieden, vanwege de slechte weersomstandigheden.

Al Hoceima: schooldirecteur en docenten voor de rechter door kwajongensstreken

Een schooldirecteur en twee docenten van een school in de regio van Al Hoceima zijn door de procureur des Konings gehoord vanwege kwajongensstreken van hun leerlingen.

Marokko: hoeveel leerlingen in privéscholen?

In Marokko zijn ruim 1 miljoen leerlingen op privéscholen ingeschreven. Dat meldt Khalid Samadi, staatssecretaris voor Hoger onderwijs en Wetenschappelijk onderzoek.

Berkane: docenten opgepakt voor misbruik meisjes

Twee docenten op een school in Tafoughalt in de regio van Berkane werden afgelopen dinsdag gearresteerd voor seksuele misbruik. De slachtoffers zijn twee meisjes van minder dan...

Marokko: 14 leerlingen pensionaat lopen voedselvergiftiging op

Veertien leerlingen van het internaat Omar Ben Abdelzaziz in Zemamra bij Sidi Bennour hebben woensdagavond een voedselvergiftiging opgelopen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team