25 oktober 2025 , 14:00 - Fouad Badel - Sport
De romance tussen FC Barcelona-aanvaller Lamine Yamal en de Argentijnse zangeres Nicki Nicole is vermoedelijk over. Yamal verwijderde een gedeelde foto van hen twee, wat speculaties over een mogelijke breuk tussen de twee beroemdheden heeft aangewakkerd.
De verwijdering vond plaats kort na de ruime Champions League-overwinning van Barça tegen Olympiakos (6-1), waarin Lamine Yamal wist te scoren. Direct na de wedstrijd deelde hij een foto met de Argentijnse popster Nicki Nicole en haar jongere broer. De publicatie werd echter snel daarna verwijderd, zonder dat de 18-jarige voetballer enige verklaring gaf aan zijn volgers. Tijdens de wedstrijd vierde hij zijn doelpunt door een kus naar de tribunes te sturen. Volgens Hoyos was dit gebaar gericht aan Nicki Nicole, die in het publiek aanwezig was en reageerde door te doen alsof ze de kus opving.
Lees ook: Yassine Bounou reageert met humor op keuze Lamine Yamal voor Spanje
Hoewel de interactie tussen hen opviel bij supporters in het stadion en online, heeft de verwijdering van de foto de deur opengezet voor diverse interpretaties. Sommige waarnemers opperen dat de jonge speler mogelijk advies van de club kreeg om zijn privéleven meer af te schermen. Anderen houden rekening met een persoonlijk meningsverschil tussen het stel.
Lees ook: Triomf Marokko op WK-U20, Lamine Yamal kijkt toe
Lamine Yamal en Nicki Nicole zijn sinds de zomer openlijk een koppel. De Argentijnse zangeres was aanwezig op het achttiende verjaardagsfeest van de Barça-ster in Rocafonda op 13 juli. Tussendoor maakten de tortelduifjes ook een trip naar Monaco, waar ze samen poseerden. Nicki Nicole is zes jaar ouder dan Lamine Yamal.
Spoken uit het verleden: Marokkaanse vondst herschrijft geschiedenis Sahara
België blokkeert IPTV
OM Nederland eist zware straf voor lekken staatsgeheimen naar Marokko
"Made in Morocco" is groot succes: Dacia Sandero verovert Europese markt!
Parel in het Rifgebergte trekt wereldwijde aandacht
VS-ambassade in Marokko stopt communicatie door geldgebrek
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Mega-ruil tussen En-Nesyri en Kanté mislukt, Fenerbahçe woedend