Lalla Salma bezoekt onverwachts vriendin in ziekenhuis
Prinses Lalla Salma heeft dinsdagnamiddag in Casablanca, onverwachts een bezoek aan een vriendin gebracht, die net was bevallen.
11 juli 2012 - 14:18 - Marokko
Prinses Lalla Salma, de vrouw van koning Mohammed VI, heeft ervoor gekozen haar vakantie dit jaar door te brengen in de regio van Ilia, in het zuiden van Griekenland.
De luxe jacht van Lalla Salma moet in de komende dagen aanleggen in het badplaats Kyllini, in de Griekse Peloponnesos. De vrouw van de Koning van Marokko zal vergezeld zijn van haar veiligheidsdienst volgens Griekse media.
Het is de derde keer dat Lalla Salma op vakantie gaat in Griekenland. Afgelopen zomer verbleef de Marokkaanse prinses samen met haar zoon kroonprins Moulay Hassan, in Corfu, een eiland aan de westkust van Griekenland.
In de Griekse pers wordt de prinses beschreven als een populaire en zeer humanistische jonge vrouw, wat haar de titel opleverde van Goodwill Ambassadrice van de World Health Organization.
Lees meer
Prinses Lalla Salma heeft dinsdagnamiddag in Casablanca, onverwachts een bezoek aan een vriendin gebracht, die net was bevallen.
Prinses Lalla Salma, de vrouw van koning Mohammed VI heeft donderdag haar 34e verjaardag gevierd, twee dagen na de 9e verjaardag van haar zoon, kroonprins Moulay Hassan.
Prinses Lalla Salma brengt de zomervakantie door in Griekenland. Ook vorig was de vrouw van Mohammed VI naar Ilia, in het zuiden van Griekenland, op vakantie gegaan.
Prinses Lalla Salma, de vrouw van Koning Mohammed VI, werd deze week gespot in de straten van Dublin, Ierland.
Dit jaar valt de Ramadan midden in de zomervakantie. Voor sommigen is dit een zegen, omdat ze in de kalmte zullen kunnen vasten. Anderen zien het aan als een hinder, omdat het...