11 juni 2012 - 13:36 - Marokko
Een kat is er vrijdag in geslaagd om het tribune binnen te dringen waar prinses Lalla Salma zat, tijdens de openingsceremonie van het 18e Fes Festival of world sacred music. De lijfwachten van de prinses hebben tevergeefs geprobeerd de stoute kat weg te jagen (glimlach).
Nadat hij de rode loper doodgewoon overstak, heeft de kat zijn toevlucht gezocht onder de stoelen gereserveerd voor Benkirane’s regeringsleden, en liet af en toe het puntje van zijn neus zien.
De veiligheidsagenten van Lalla Salma leken geërgerd door de situatie. Hun kleine tegenstander, dat het protocol zonder angst heeft geschonden, was hen duidelijk te slim af.
De openingsavond van het Fez Festival dat loopt van 8 tot 16 juni onder het thema "De wereld herbetoveren", werd gekenmerkt door het stuk "Wees blij in dit moment" ter ere van de Perzische filosoof en dichter Omar Khayyam.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget