Bruiloft Prins Moulay Rachid in november
Het huwelijksfeest van Prins Moulay Rachid, de broer van Koning Mohammed VI, en Oum Keltoum Boufarès, zal op 8 november worden gevierd volgens Assabah.
10 juni 2017 - 17:30 - Marokko
Het is officieel. Sinds donderdag is de vrouw van prins Moulay Rachid, Lalla Oum Keltoum Boufares een Koninklijke Hoogheid.
Een koninklijke Dahir werd op 17 maart goedgekeurd volgens TelQuel. Het besluit van Koning Mohammed VI doelt erop aan de vrouw van zijn broer “de titel te verlenen die haar volgens het protocol toekomt”. De Dahir werd eerder deze week in het staatsblad gepubliceerd.
Prins Moulay Rachid en Lalla Oum Keltoum trouwden op 15 juni 2014 in het koninklijk paleis in Rabat. De ceremonie werd toen voorgezeten door koning Mohammed VI. In november van hetzelfde jaar werd, na herhaaldelijk te zijn uitgesteld, een groot trouwfeest in de Marokkaanse hoofdstad gehouden in de aanwezigheid van buitenlandse hoogwaardigheidsbekleders, met name uit het Midden-Oosten
Op 23 juni 2016 verwelkomde het koppel een eerste baby. Het jongetje werd door Koning Mohammed VI Moulay Ahmed genoemd.
Lees meer
Het huwelijksfeest van Prins Moulay Rachid, de broer van Koning Mohammed VI, en Oum Keltoum Boufarès, zal op 8 november worden gevierd volgens Assabah.
Koning Mohammed VI is deze namiddag op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger aangekomen. Het koninklijk konvooi is vervolgens richting Tetouan vertrokken.
Prins Moulay Rachid en zijn vrouw Lalla Oum Keltoum zijn zaterdagochtend de trotse ouders geworden van een meisje.
Prinses Lalla Salma, Brigitte Macron, de vrouw van de Franse president Emmanuel Macron, en Lalla Oum Kaltoum, vrouw van Moulay Rachid, hebben samen de tentoonstelling « Face to...
Koning Mohammed VI is vrijdag samen met zijn vrouw Lalla Salma en zijn kinderen Moulay Hassan en Lalla Khadija naar Cuba vertrokken.