10 juni 2017 - 17:30 - Marokko
Het is officieel. Sinds donderdag is de vrouw van prins Moulay Rachid, Lalla Oum Keltoum Boufares een Koninklijke Hoogheid.
Een koninklijke Dahir werd op 17 maart goedgekeurd volgens TelQuel. Het besluit van Koning Mohammed VI doelt erop aan de vrouw van zijn broer “de titel te verlenen die haar volgens het protocol toekomt”. De Dahir werd eerder deze week in het staatsblad gepubliceerd.
Prins Moulay Rachid en Lalla Oum Keltoum trouwden op 15 juni 2014 in het koninklijk paleis in Rabat. De ceremonie werd toen voorgezeten door koning Mohammed VI. In november van hetzelfde jaar werd, na herhaaldelijk te zijn uitgesteld, een groot trouwfeest in de Marokkaanse hoofdstad gehouden in de aanwezigheid van buitenlandse hoogwaardigheidsbekleders, met name uit het Midden-Oosten
Op 23 juni 2016 verwelkomde het koppel een eerste baby. Het jongetje werd door Koning Mohammed VI Moulay Ahmed genoemd.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk