19 januari 2016 - 21:40 - Gemeenschap
Koning Mohammed VI gaat de repatriëring van het lichaam van Leila Alaoui betalen. De Marokkaanse fotografe raakte dodelijk gewond bij een aanslag in Burkina Faso en bezweek maandagavond aan haar verwondingen.
Volgens een verklaring van het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken heeft de Koning besloten de repatriëringskosten persoonlijk te betalen.
Leila Alaoui was vrijdag ernstig gewond geraakt bij een terroristische aanval op een hotel in Ouagadougou. De aanslag werd door Al Qaeda in de Islamitische Maghreb opgeëist. De vier daders werden door de politie doodgeschoten.
De jonge fotografe was in Burkina Faso voor een fotoproject van Amnesty International. Ze werd door meerdere kogels geraakt en overleed maandagavond rond 21:15 uur aan een hartaanval. Haar dood zorgt voor veel commotie op sociale media.
Dakloze Marokkanen in Spanje overleden door extreme kou
Marokko: zware gevangenisstraf voor illegale handel in alcohol
Marokkaan in de VS wil Moghreb Tetouan redden
Japanse autofabrikanten gaan vier nieuwe fabrieken bouwen in Marokko
Nora Attal, Malika El Maslouhi en Imaan Hammam samen in campagne Jacquemus
Marokko: jongeren opgepakt na gewelddadig overval
Marokko: jongeren opgepakt na gewelddadig overval
Moordenaar kleine Adnane vraagt vergiffenis
Oujda: doden en gewonden bij ongeluk met hijskraan
Schip op weg naar Marokko vervoerde 1500 kilo cocaïne
Reddingswerkers helpen zwangere vrouw in ondergesneeuwde dorp
Hassan Kettani verbiedt Amazigh Nieuwjaar
Merkwaardige vondst op strand Safi
Marokko: onderzoek naar varianten coronavirus bij 30.000 scholieren