Koning Mohammed VI verleent gratie aan 428 mensen
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de herdenking van de Revolutie van de Koning en het Volk op maandag 20 augustus, zijn gratie verleend aan 428 mensen.
20 augustus 2017 - 14:03 - Marokko
In Marokko hebben 415 mensen gratie gekregen van Koning Mohammed VI ter gelegenheid van de 64e verjaardag van de Revolutie van de Koning en het Volk.
Volgens het koningshuis werden 353 gevangenen vrijgelaten. Van zes mensen werd een levenslange gevangenisstraf in een tijdelijke straf omgezet en van 56 mensen werd de boete kwijtgescholden.
Vermeldenswaardig is dat 13 mensen aan wie Koning Mohammed VI gratie verleende voor terrorisme waren veroordeeld. Van een terreurverdachte die tot de doodstraf was veroordeeld werd de straf tevens tot een tijdelijke celstraf van 30 jaar omgezet.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de herdenking van de Revolutie van de Koning en het Volk op maandag 20 augustus, zijn gratie verleend aan 428 mensen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van Eid ul-Fitr, dat vandaag in Marokko wordt gevierd, zijn gratie verleend aan 707 mensen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het Troonfeest dat op maandag 30 juli wordt gevierd, gratie verleend aan 1204 mensen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het Feest van de Jeugd gratie verleend aan 477 mensen in het land.
Ter gelegenheid van het Troonfeest dat vandaag in Marokko wordt gevierd, heeft Koning Mohammed VI zijn gratie verleend aan 4764 mensen.