24 februari 2011 - 18:12 - Marokko
Op zondag 20 februari, dag van de protestacties in Marokko, werd koning Mohammed VI om 18u in zijn auto op de Zerktounilaan in Casablanca gezien.
De Marokkaanse koning, nauw gevolgd door een zwarte auto met vier mannen aan boord waaronder Aziz Jaidi, hoofd van zijn veiligheidsdienst, zou de straten van de economische hoofdstad, niet ver van de betogingen, hebben doorkruist.
De bewoners van Casablanca zijn gewend koning Mohammed VI alleen in zijn auto te zien rondrijden in de stad. Zijn voorbijgang wordt vaak geprezen door de mensen die van de gelegenheid gebruik maken om hun grieven aan de Koning mee te geven. Deze plotselinge wandelingen van Mohammed VI bezorgen ook altijd een "schrikje" aan zijn veiligheidsdiensten.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko
Vis onbetaalbaar door zomervakantie in Marokko