24 februari 2011 - 18:12 - Marokko
Op zondag 20 februari, dag van de protestacties in Marokko, werd koning Mohammed VI om 18u in zijn auto op de Zerktounilaan in Casablanca gezien.
De Marokkaanse koning, nauw gevolgd door een zwarte auto met vier mannen aan boord waaronder Aziz Jaidi, hoofd van zijn veiligheidsdienst, zou de straten van de economische hoofdstad, niet ver van de betogingen, hebben doorkruist.
De bewoners van Casablanca zijn gewend koning Mohammed VI alleen in zijn auto te zien rondrijden in de stad. Zijn voorbijgang wordt vaak geprezen door de mensen die van de gelegenheid gebruik maken om hun grieven aan de Koning mee te geven. Deze plotselinge wandelingen van Mohammed VI bezorgen ook altijd een "schrikje" aan zijn veiligheidsdiensten.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt