Koning Mohammed VI op vakantie in Al Hoceima
Koning Mohammed VI is twee dagen geleden in Al Hoceima aangekomen om er de rest van de zomervakantie door te brengen.
27 augustus 2019 - 10:40 - Marokko
Na enkele weken in het noorden van Marokko te hebben doorgebracht is Koning Mohammed VI verder naar het zuiden doorgereisd. De Koning en zijn familie zijn voor een korte vakantie in Gabon aangekomen.
Mohammed VI kwam zaterdag in de Gabonese hoofdstad Libreville aan met zijn zoon kroonprins Moulay Hassan en zijn dochter prinses Lalla Khadija.
De monarch bracht de afgelopen weken in Tanger, Tetouan en Al Hoceima door, waar hij ook enkele officiële taken verrichte.
In Gabon bezit Koning Mohammed VI een eigen residentie. Hij zal tijdens zijn bezoek Ali Bongo ontmoeten. De monarch en de Gabonese president hebben uitstekende betrekkingen.
Lees meer
Koning Mohammed VI is twee dagen geleden in Al Hoceima aangekomen om er de rest van de zomervakantie door te brengen.
Koning Mohammed VI was in de afgelopen dagen op privé reis in Frankrijk. De monarch landde zaterdagavond op de Marrakech Menara luchthaven.
Koning Mohammed VI is op zondag 2 september in de avond naar Marokko teruggekeerd. De Koning was op vakantie in het buitenland.
Marokkanen zijn de originele outfits die Koning Mohammed VI tijdens zijn vrije tijd draagt gewoon.
Koning Mohammed VI heeft maandag een bezoek gebracht aan de president van Gabon, Ali Bongo Ondimba, die momenteel in het militair ziekenhuis van Rabat revalideert.