Casablanca : indrukwekkend ongeval tussen vrachtwagen en tram (foto’s)
In Casablanca vond deze ochtend een ernstig verkeersongeval plaats tussen een tram en een vrachtwagen bij het kruispunt "Résistance".
24 januari 2019 - 12:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft woensdag de tweede tramlijn van Casablanca ingehuldigd. De tram vervoert sinds deze ochtend passagiers.
De nieuwe T2 lijn telt 33 tramstations in negen arrondissementen waar ruim 1 miljoen mensen wonen. De nieuwe tramlijn kruist de eerste tramlijn op drie verschillende plekken.
Vermeldenswaardig is de reeds bestaande T1 tramlijn ook werd uitgebreid en nu 24 km lang is. Dat bericht trambedrijf Casa Transport.
De inhuldiging vond plaats in de populaire wijk Sidi Bernoussi. De metropool heeft nu 47 km rails en 70 tramstations. De werken duurden 28 maanden en vergden een investering van 4,3 miljard dirham.
Lees meer
In Casablanca vond deze ochtend een ernstig verkeersongeval plaats tussen een tram en een vrachtwagen bij het kruispunt "Résistance".
Het toestel van Koning Mohammed VI is op maandag 4 maart naar Frankrijk vertrokken. De monarch is in het Europees land voor een privé bezoek.
Paus Franciscus wordt op 30 en 31 maart in Marokko verwacht voor een officieel bezoek. Het wordt de 28e reis van de Paus die voornamelijk in Rabat zal verblijven en Koning...
Koning Mohammed VI zal deze week naar verwachting de nieuwe terminal van de Mohammed V luchthaven in Casablanca inhuldigen.
Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de herdenking van de presentatie van het Manifest van Onafhankelijkheid, zijn gratie aan 783 mensen verleend.