Marokko: gewonden door brand in gevangenis
In de gevangenis van Ait Melloul heeft zaterdag een brand gewoed. Daarbij raakten vijf mensen gewond.
29 maart 2018 - 15:28 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft een bericht gestuurd naar de Russische president Vladimir Poetin als gevolg van de dodelijke brand in een winkelcentrum in het Siberische Kemerovo.
De monarch uitte zijn diepe condoleances en oprechte gevoelens van medeleven en smeekte God om hem geduld en troost te geven en een snel herstel aan de gewonden.
Zondag brak het vuur uit in een winkelcentrum in Kemerovo. Daarbij kwamen zeker 64 mensen om het leven, waarvan een merendeel kinderen. Ook raakten tientallen anderen gewond en zijn er nog steeds mensen vermist. De Russische president bezocht dinsdag het winkelcentrum.
Lees meer
In de gevangenis van Ait Melloul heeft zaterdag een brand gewoed. Daarbij raakten vijf mensen gewond.
Koning Mohammed VI heeft donderdag in een bericht zijn steun betuigd aan de families en de slachtoffers van het verkeersongeval van deze ochtend in de regio van Agadir.
Koning Mohammed VI heeft een bericht gestuurd naar Vladimir Poetin ter gelegenheid van de Nationale feestdag van Rusland.
Koning Mohammed VI heeft besloten om de begrafenis- en ziekenhuiskosten te betalen van alle slachtoffers van het treinongeval dat zaterdagochtend in Tanger plaatsvond.
Koning Mohammed VI heeft Vladimir Poetin schriftelijk gefeliciteerd voor zijn herverkiezing tot President van Rusland.