Vakantie Koning Salman in Tanger kostte al 100 miljoen dollar
Koning Salman van Saoedi-Arabië gaf sinds zijn aankomst in het Noord-Marokkaanse Tanger al ruim 100 miljoen dollar uit.
- Marokko
De koning van Bahrein, Hamad bin Isa Al-Khalifa, is in Marokko aangekomen voor een privé bezoek van enkele dagen. Dat bericht persagentschap BNA.
Het staatshoofd werd bij zijn aankomst op de luchthaven van Rabat door Premier Saadeddine El Othmani en de wali van Rabat-Salé-Kenitra Mohamed Mhidia verwelkomd.
Het is niet de eerste keer dat de Koning van Bahrein Marokko bezoekt. Enkele jaren geleden verbleef hij in de regio van Bouarfa waar hij zijn lievelingssport uitoefende, met name de jacht op de kraagtrap met valken.
Marokko is een geliefde bestemming bij Arabische staatshoofden. Eerder deze week vertrok Koning Salman terug naar Saoedi-Arabië na bijna een maand in Tanger te hebben doorgebracht. Voor zijn vakantie in de noord-Marokkaanse stad gaf de monarch 100 miljoen dollar uit.
Lees meer
Koning Salman van Saoedi-Arabië gaf sinds zijn aankomst in het Noord-Marokkaanse Tanger al ruim 100 miljoen dollar uit.
Koning Mohammed VI zal zoals elk jaar en ondanks de protesten van de afgelopen maanden, een deel van de zomervakantie in Al Hoceima doorbrengen.
Hamad bin Isa Al Khalifa, Koning van Bahrein, is donderdag in Marokko aangekomen voor een privé bezoek.
Koning Mohammed VI is zondagavond in Doha aangekomen voor een officieel bezoek aan Qatar. De monarch werd door de Emir van Qatar, Tamim bin Hamad bin al-Thani, verwelkomd.
Koning Mohammed VI heeft zijn bezoek aan al Hoceima uitgesteld. De monarch werd begin deze week in de noord Marokkaanse stad verwacht.