3 maart 2024 - 20:00 - Marokko
Een 12-jarige jongen is vrijdag gered nadat hij in een verlaten put van 12 meter diep was gevallen in een dorp nabij Louta in de provincie Al Hoceima. De jongen speelde met zijn vrienden toen hij per ongeluk in de put viel, aldus lokale bronnen.
De hulpdiensten, waaronder de gendarmerie en de brandweer, werden gewaarschuwd en kwamen ter plaatse om de jongen te redden. Na een moeizame operatie werd hij uit de put gehaald en met spoed naar het regionaal ziekenhuis van Al Hoceima gebracht. De jongen raakte ernstig gewond bij de val.
Lees ook: Peuter sterft na val in put in Al Hoceima
De inwoners van de stad uiten hun ongerustheid over de veiligheid van dergelijke putten en dringen er bij de autoriteiten op aan om maatregelen te nemen om soortgelijke tragedies in de toekomst te voorkomen. Dit incident roept herinneringen op aan de tragische val van Rayan, een 5-jarige jongen die twee jaar geleden in een put viel bij Chefhchaouen en na een vijfdaagse reddingsactie overleed.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten