Dodelijke val in Tanger
Een 76-jarige universitair docent is zaterdagmiddag in Tanger om het leven gekomen na een val van het dak van zijn villa.
- Marokko
In Tanger is op zondag een 42-jarige man overleden na een val in een put. De man bevond zich in een villa van zijn familie toen hij in de diepe put viel.
De hulpdiensten, waaronder de brandweer, politie en lokale autoriteiten, werden snel gealarmeerd. Na een ingewikkelde reddingsactie wisten de brandweerlieden het lichaam van de man uit de put te halen. De hulp kwam helaas te laat en de man overleed ter plekke.
Lees ook : Peuter sterft na val in put in Al Hoceima
De identiteit van het slachtoffer is niet bekendgemaakt. De autoriteiten zijn een onderzoek gestart om de exacte oorzaak van het ongeluk te achterhalen.
Lees meer
Een 76-jarige universitair docent is zaterdagmiddag in Tanger om het leven gekomen na een val van het dak van zijn villa.
Zondagochtend brak er brand uit in een populaire hammam in de wijk Tariq in Sidi Bernoussi, Casablanca. De paniek sloeg toe bij de aanwezige klanten en omwonenden.
Een 12-jarige jongen is vrijdag gered nadat hij in een verlaten put van 12 meter diep was gevallen in een dorp nabij Louta in de provincie Al Hoceima. De jongen speelde met zijn...
Bij een explosie in een duikcentrum in de jachthaven van Tanger viel deze zaterdag één dode en raakten drie mensen ernstig gewond.
Vorige vrijdag werd in de wijk Mars in Tanger een dertigjarige man dood aangetroffen in zijn woning. Het slachtoffer had zichzelf opgehangen in zijn slaapkamer met een snoer.