15 augustus 2024 , 08:50 - Laila A. - Sport
Kickboksfans kunnen hun hart ophalen: op 12 oktober staan de wereldkampioenen Tyjani Beztati (lichtgewicht) en Chico Kwasi (weltergewicht) tegenover elkaar in de ring tijdens Glory 96 in Rotterdam.
Beztati liet eerder al weten uit te kijken naar het gevecht met Kwasi. "Nu wordt het champ tegen champ. Hij is de volgende", zei hij zelfverzekerd na zijn overwinning op voormalig wereldkampioen Endy Semeleer vorige maand. Beztati, die sinds 2021 vijf keer zijn wereldtitel in het lichtgewicht verdedigde, stapte vorige maand voor het eerst over naar het weltergewicht en maakte meteen indruk door Semeleer te verslaan.
Lees ook: Kickbokser Tyjani Beztati wint en draagt titel op aan vrouwen met borstkanker
Voor Kwasi wordt het de eerste keer dat hij zijn wereldtitel verdedigt sinds hij die in april veroverde door Semeleer te verslaan. Kwasi is nog ongeslagen in het weltergewicht en heeft al enkele grote namen op zijn lijst staan, waaronder Robin Ciric en Jay Overmeer.
Lees ook: Tyjani Beztati schittert op Glory 93 (video)
Tyjani Beztati, bijgenaamd ’The Wonderboy’, heeft sinds zijn debuut in 2016 naam gemaakt in de kickbokswereld. Nu kan hij geschiedenis schrijven door als derde vechter ooit bij Glory wereldkampioen te worden in twee verschillende gewichtsklassen.
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Weerdienst waarschuwt, code oranje in Noord-Marokko dit weekend
Lege tankstations in Marokko zorgen voor onrust
Algerijns leger verschuift grens, kaapt Marokkaans grondgebied
Boycot wint: Algerijnse komiek Abdelkader Secteur niet naar Marokko
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door