Marokko : beelden jongetje die auto leerkracht wast schokken (video)
In Marokko is er ophef ontstaan na de publicatie van een video waarin te zien is hoe een schooljongen de auto van zijn leerkracht wast.
- Marokko
Voormalige Hamas-baas Khaled Mechaal is dinsdag in Marokko aangekomen voor een werkbezoek. Hij bedankte Marokko voor zijn steun aan Al Qods na het omstreden besluit van Trump om de stad als hoofdstad van Israël te erkennen.
"Als ik de eer heb om hier te zijn is dat enkel omdat Koning Mohammed VI me de deuren van Marokko heeft geopend. Ik ben blij in het koninkrijk te zijn, een land waarvan we houden. Al Qods is een prioriteit in Marokko en jullie land is altijd de eerste geweest om het te verdedigen", verklaarde Mechaal bij zijn aankomst op het hoofdkwartier van de PJD partij in Rabat. Video !
Lees meer
In Marokko is er ophef ontstaan na de publicatie van een video waarin te zien is hoe een schooljongen de auto van zijn leerkracht wast.
De PAM-partij gaat in de komende dagen een wetsvoorstel indienen om de Marokkaanse nationaliteit in te trekken van alle Joodse Marokkanen die in Israëlische kolonies leven.
Koning Mohammed VI werd enkele dagen geleden samen met zijn adviseur en vriend Fouad Ali El Himma op de Champs Elysées in Parijs gespot.
Ongeveer 100.000 mensen namen zondag in Rabat deel aan een solidariteitsmars met het Palestijns volk na het besluit van de Amerikaanse president Donald Trump om Jeruzalem als...
Een korte video van Koning Mohammed VI en zijn vrouw Lalla Salma in Frankrijk werd gisteren op sociale media gedeeld.