8 mei 2023 - 18:00 - Sport
Karim, een 17-jarige Marokkaan uit Tetouan, droomt ervan om een professionele voetballer te worden en zijn debuut te maken bij FC Barcelona, net als zijn idool Leo Messi.
Karim begon op 10-jarige leeftijd met voetballen en heeft al voor verschillende clubs gespeeld. Hij streeft naar een professionele carrière in Spanje. De jongeman droomt ervan om zijn debuut te maken bij FC Barcelona en op zijn idool Leo Messi te lijken, meldt El Faro de Ceuta.
Lees ook: Lamine Yamal, de ’kleine Messi’ van FC Barcelona
Om dit doel te bereiken, deelt Karim, die zegt de steun van zijn familie te hebben, regelmatig video’s van zijn trainingen op zijn sociale media-accounts in de hoop opgemerkt te worden door de club. De jongeman traint hard om ooit in de jeugdacademie of het tweede team van Barça te mogen spelen en uiteindelijk in het eerste team.
Slechts 22% Fransen solidair met Marokko na aardbeving (peiling)
Schandaal in Tanger: Saoedische man gezocht
Sofyan Amrabat bereid om als "doelman" te spelen
Schietincident Saïdia: Algerije weigert lichaam slachtoffer terug te geven
Georgina Rodriguez’s knipoog aan Marokko (foto’s)
Van Waalwijk tot Marokko: Hennie’s onvermoeibare zoektocht naar slachtoffers aardbeving
Sofyan Amrabat bereid om als "doelman" te spelen
Officieel: Marokko gastland voor Afrika Cup 2025
Marokko-Zambia: koude douche voor Marokkaanse vrouwenelftal
Algerije trekt kandidatuur Afrika Cup 2025 in
Zakaria Aboukhlal deze week geopereerd?
Data van Marokko’s komende wedstrijden bekend
Afrika Cup 2025: trekt Algerije kandidatuur in vanwege Marokko?
Rizlen Zouak vs Gisele Moreira: MMA-rematch eindelijk gepland