8 mei 2023 - 18:00 - Sport
Karim, een 17-jarige Marokkaan uit Tetouan, droomt ervan om een professionele voetballer te worden en zijn debuut te maken bij FC Barcelona, net als zijn idool Leo Messi.
Karim begon op 10-jarige leeftijd met voetballen en heeft al voor verschillende clubs gespeeld. Hij streeft naar een professionele carrière in Spanje. De jongeman droomt ervan om zijn debuut te maken bij FC Barcelona en op zijn idool Leo Messi te lijken, meldt El Faro de Ceuta.
Lees ook: Lamine Yamal, de ’kleine Messi’ van FC Barcelona
Om dit doel te bereiken, deelt Karim, die zegt de steun van zijn familie te hebben, regelmatig video’s van zijn trainingen op zijn sociale media-accounts in de hoop opgemerkt te worden door de club. De jongeman traint hard om ooit in de jeugdacademie of het tweede team van Barça te mogen spelen en uiteindelijk in het eerste team.
Marokko’s meesterzet in de Sahel, Algerije dupe
Corendon zet vol in op Marokko
Frontale aanrijding in Noord-Marokko, meerdere gewonden
Marokko in finale Afrikaans kampioenschap, Sektioui’s reactie
Richkid vs Badr-moordzaak uitgesteld, getuigen in buitenland
WK-kwalificatiewedstrijd Marokko-Niger in recordtijd uitverkocht
WK-kwalificatiewedstrijd Marokko-Niger in recordtijd uitverkocht
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen