4 juli 2011 - 18:03 - Sport
Johan Gerets, de zoon van de coach van de Atlas Leeuwen Eric Gerets, is toegetreden tot de gelederen van de Wydad van Casablanca, ter vervanging van de spits Jamal Allioui, die aangeworven is door de Qatarese club Al-Kharaitiyat.
De Belgische spits van 29, die voorheen actief was in de CS Visé, Belgische tweede divisie club, wordt momenteel getest door de Wydad van Casablanca.
De zoon van de Belgische technieker zei dat zijn vader niet betrokken was bij zijn indienstneming door de Wydad, in tegenstelling tot de geruchten, maar het hem werd aangeboden door een woordvoerder van Marokkaanse spelers in België.
Johan Gerets heeft het grootste deel van zijn carrière in België en Nederland doorlopen, waar hij speelde voor FC Brugge, de MVV Maastricht en Dender.
Toerist deelt gevaarlijke achtervolging taxichauffeur in Marokko
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug