25 september 2011 - 14:00 - Sport
De coach van de Atlas Leeuwen, Eric Gerets, 57, zou zich hebben bekeerd tot de Islam na in het huwelijksbootje te zijn gestapt met een Saoedische verpleegster.
Volgens de Saoedische krant Al Iqtissadia is Eric Gerets heel vaak in Riyad sinds hij de Saoedische club Al Hilal heeft verlaten. Het is ook in de Saoedische hoofdstad dat hij zijn bruiloft zou hebben gevierd in aanwezigheid van een aantal vrienden.
Zijn huwelijk en bekering tot de Islam, zijn zoveel redenen voor Gerets om terug te keren naar Al Hilal, zoals hij zelf een tiental dagen geleden meldde toen hij een wedstrijd van Al Hilal tegen Achabab bijwoonde voor de Zain Saudi Professional League.
Nochtans was zijn komst in Marokko, volgens Marokkaanse en buitenlandse media, aangemoedigd door zijn Duitse vrouw. Zij had zelfs, nog steeds volgens de media, een villa in Agadir gekocht.
Arts redt leven passagier op treinstation Tanger
Huwelijkscijfers in Marokko tonen opvallende trend
Zomerfiles verpesten vakantie in Noord-Marokko
Gevaarlijke PlayPraetor-malware treft duizenden Marokkanen
Wegen Noord-Marokko transformeren
Marokko worstelt met onfatsoenlijke strandgasten
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia: om hoe laat en op welke zender?
Pechvogel of verkeerde keuzes? Het drama van Hotman El Kababri
Glory-baas: "We wisten al dat Ben Saddik de cel niet in hoefde"
Achraf Hakimi riskeert 15 jaar cel, maar blijft super sereen
Ziyech op weg naar Spanje, clubs jagen op Adli
Thiago Pitarch, het nieuw Marokkaanse talent van Real Madrid
Verdronken rugbyspeler Medhi Narjissi herdacht in Zuid-Afrika
Concert Algerijnse artiesten in Marokko zorgt voor onvrede