Zoeken

Japan leent 132 miljoen dollar aan Marokko voor landbouw

6 maart 2016 - 13:15 - Economie

Geschreven door Laila A.

Japan heeft een nieuwe lening van 132 miljoen dollar aan het Marokkaans Groenplan voor de modernisering van de landbouwsector toegekend.

Het geld zal dienen voor de ontwikkeling van milieuvriendelijke landbouwmethodes en de promotie van de sector. Dat meldt het Marokkaanse ministerie van Financiën in een verklaring.

De leningsovereenkomst werd vrijdag in Rabat ondertekend door minister Mohamed Boussaid van Financiën en de vertegenwoordiger van het Japans Agentschap voor de Internationale Samenwerking in Marokko. Dit gebeurde in de aanwezigheid van minister Aziz Akhannouch van Landbouw en Visserij.

Na de ondertekening sprak Boussaid vol lof over de goede samenwerking tussen Marokko en Japan. Het Aziatisch land heeft "Marokko steeds gesteund in zijn economische en sociale ontwikkeling", aldus de bewindsman.

Lees meer

Japan schenkt milieuvriendelijke auto’s aan Marokko

Japan heeft voor de tweede keer de aankoop van milieuvriendelijke auto’s voor Marokko gefinancierd.

Verenigde Arabische Emiraten investeren in Marokkaanse landbouw

De Verenigde Arabische Emiraten hebben voor 407 miljoen aan investeringen in de Marokkaanse landbouwsector aangekondigd.

Othmane Benjelloun en Aziz Akhannouch rijkste mannen van Marokko

Het tijdschrift Forbes heeft deze week een nieuwe ranking van rijkste mensen in de wereld gepubliceerd. De ranking van Marokkaanse miljardairs levert een verrassing op.

Marokko ontvangt 720 miljoen van Japan voor landbouwsector

Marokko heeft deze week een lening van 720 miljoen ontvangen van Japan. Het geld is bestemd voor het Marokko groenplan voor landbouw.

Europese bank leent 200 miljoen voor Nador West Med

De Europese Bank voor Wederopbouw en Ontwikkeling heeft een lening van 200 miljoen euro aan Marokko goedgekeurd voor de bouw van de nieuwe haven van Nador.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team