9 december 2015 - 20:00 - Economie
De Verenigde Arabische Emiraten hebben voor 407 miljoen aan investeringen in de Marokkaanse landbouwsector aangekondigd.
De aankondiging gebeurde tijdens de zesde editie van de voedingsbeurs SIAL Middle East 2015 in Abu Dhabi. De investeringen hebben betrekking tot de realisatie van 1515 hectare agrarische projecten en de ontwikkeling van de olijf-, citrus- en rode vruchtenteelt.
Na de ondertekening van de investeringsovereenkomsten liet de Marokkaanse minister van Landbouw, Aziz Akhannouch, weten dat investeringen van de Verenigde Arabische Emiraten in de Marokkaanse landbouwsector ruim 100 miljoen dollar bereiken terwijl Marokko slechts 450 ton/jaar aan landbouwproducten naar de VAE exporteert.
Aan de voedingsbeurs SIAL 2015 nemen ruim 1000 exposanten uit 52 landen deel. Op de beurs worden 20.000 bezoekers verwacht.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!