Aziz Akhannouch, rijkste man van Marokko
Aziz Akhannouch, zakenman en minister van Landbouw, is de rijkste man van Marokko met een geschatte fortuin van 2,2 miljard dollar.
- Economie
Het tijdschrift Forbes heeft deze week een nieuwe ranking van rijkste mensen in de wereld gepubliceerd. De ranking van Marokkaanse miljardairs levert een verrassing op.
Net zoals vorig jaar is Othmane Benjelloun de rijkste man van Marokko volgens Forbes. De baas van FinanceCom bezit een fortuin van 1,9 miljard dollar, 500 miljoen minder dan vorig jaar.
Miljardair-minister Aziz Akhannouch is tweede. De Marokkaanse minister van Landbouw en Visserij is eigenaar van de groep Akwa en heeft een geschatte fortuin van 1,25 miljard dollar. Volgens Forbes verloor hij 450 miljoen dollar in een jaar tijd.
De grote verrassing is ongetwijfeld de afwezigheid van Miloud Chaabi in de Forbes-ranking. De grote baas van Ynna Holding verloor de afgelopen jaren veel geld en heeft meerdere rechtszaken tegen zich lopen.
Lees meer
Aziz Akhannouch, zakenman en minister van Landbouw, is de rijkste man van Marokko met een geschatte fortuin van 2,2 miljard dollar.
Forbes heeft zijn nieuwe lijst van rijkste mannen ter wereld uitgebracht. In Marokko zijn de miljardairs dit jaar nog iets rijker geworden.
Zoals elk jaar heeft Amerikaanse magazine Forbes zijn bekende ranking van miljardairs gepubliceerd. En zoals elk jaar staan er ook Marokkanen in de ranking.
Met een geschatte fortuin van 2,1 miljard dollar is de Marokkaanse zakenman en minister van Landbouw Aziz Akhannouch de rijkste man van Marokko.
Othmane Benjelloun, de rijkste man van Marokko, wil een wolkenkrabber van 65 verdiepingen laten bouwen in de Marokkaanse hoofdstad Rabat.