3 maart 2016 - 13:09 - Economie
Het tijdschrift Forbes heeft deze week een nieuwe ranking van rijkste mensen in de wereld gepubliceerd. De ranking van Marokkaanse miljardairs levert een verrassing op.
Net zoals vorig jaar is Othmane Benjelloun de rijkste man van Marokko volgens Forbes. De baas van FinanceCom bezit een fortuin van 1,9 miljard dollar, 500 miljoen minder dan vorig jaar.
Miljardair-minister Aziz Akhannouch is tweede. De Marokkaanse minister van Landbouw en Visserij is eigenaar van de groep Akwa en heeft een geschatte fortuin van 1,25 miljard dollar. Volgens Forbes verloor hij 450 miljoen dollar in een jaar tijd.
De grote verrassing is ongetwijfeld de afwezigheid van Miloud Chaabi in de Forbes-ranking. De grote baas van Ynna Holding verloor de afgelopen jaren veel geld en heeft meerdere rechtszaken tegen zich lopen.
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!