Zoeken

Jamila, 17, wilde zichzelf laten ontploffen (video)

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Tien vrouwen, waaronder zeven minderjarigen, werden begin deze week door de Marokkaanse politiedienst BCIJ aangehouden voor terrorisme. Jamila, 17, is één van hen. Ze had trouw gezworen aan Daesh en wilde een zelfmoordaanslag plegen. Video van haar arrestatie en interview met haar familie.

Lees meer

Opnieuw arrestaties vrouwencel Daesh in Marokko

Agenten van de Marokkaanse politiedienst BCIJ hebben afgelopen weekend twee verdachten gearresteerd voor hun banden met de vrouwencel van Daesh die vorige week werd opgerold.

Marokkaan gearresteerd die zelfmoordaanslag plande

De Marokkaanse politie heeft op 24 oktober een man gearresteerd die zichzelf wilde opblazen met een bomgordel.

Minderjarige wilde zelfmoordaanslag bij Marokkaans parlement plegen

Een minderjarige lid van de terreurcel die afgelopen donderdag in Marokko werd opgerold, wilde een zelfmoordaanslag bij het parlement in Rabat plegen.

Student wilde aanslag plegen in Marokko

De politiedienst BCIJ heeft maandag een student gearresteerd die een aanslag wilde plegen in Marokko.

Politie attesteert terreurverdachte in Meknes

In het Marokkaanse Meknes hebben agenten van de politiedienst BCIJ een man gearresteerd die aanslagen voorbereidde.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team