23 juni 2015 - 17:00 - Cultuur
Een deel van de nieuwe James Bond film ’Spectrum’ wordt momenteel in Tanger opgenomen. Het is de tweede keer dat de filmcrew naar Marokko komt voor opnames na een bezoek aan Oujda enkele maanden geleden.
Na Tanger zullen Daniel Craig en zijn team naar Erfoud reizen voor nog meer opnames. De film wordt ook deels in Mexico en Oostenrijk gemaakt.
Naast hoofdrolspeler Daniel Craig, behoren ook Monica Bellucci, Lea Seydoux en Christoph Waltz tot de cast van de 24e aflevering van James Bond. De film zal in november in de bioscopen te zien zijn.
Synopsis
Een cryptische boodschap uit Bonds verleden stuurt hem op het spoor van een sinistere organisatie. Terwijl M. een strijd levert tegen politieke krachten, om de geheime dienst in leven te houden, weet Bond de lagen van bedrog weg te pellen om de afgrijselijke waarheid achter Spectre te onthullen.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld