Filmcrew James Bond terug in Marokko
De Amerikaanse filmcrew van de 24e aflevering van James Bond Spectre met Daniel Craig, komt eind juni terug naar Marokko voor opnames.
- Cultuur
Marokko is een van de populairste landen bij filmproducers in Hollywood. Begin dit jaar werd onder meer de nieuwe James Bond Spectre deels in Erfoud opgenomen. De opnames moesten echter worden stopgezet vanwege een zandstorm.
De filmcrew heeft ter gelegenheid van de release van de film een video online gedeeld waarin over de dag van de zandstorm wordt gesproken. De storm duurde een vijftal uren waardoor de opnames tijdelijk werden gestopt.
Lees meer
De Amerikaanse filmcrew van de 24e aflevering van James Bond Spectre met Daniel Craig, komt eind juni terug naar Marokko voor opnames.
De Marokkaans-Franse acteur Said Taghmaoui behoort tot de cast van de nieuwe film ’Wonder Woman’, waarvan de opnames reeds begonnen zijn.
De Nieuw-Zeelandse acteur Russel Crowe wordt volgend jaar in Marokko verwacht voor de opnames van de nieuwe film ’In Sand and Blood’ van Saul Dibb.
Een deel van de nieuwe James Bond film ’Spectrum’ wordt momenteel in Tanger opgenomen. Het is de tweede keer dat de filmcrew naar Marokko komt voor opnames na een bezoek aan...
Bij de première van de nieuwste James Bond in Londen spraken actrice Léa Seydoux en regisseur Sam Mendes met veel enthousiasme over de opnames in Marokko. Video!