13 februari 2013 - 17:03 - Cultuur
De mythische Amazigh muziekband Izenzaren, geeft op 23 februari een concert in het Mohammed V sportcomplex in Casablanca. De muziekcarrière van Izenzaren stond al 22 jaar stil.
Met het album ’Akal’ maakt Izenzaren zijn grote comeback, zoals aangekondigd op de negende editie van het ’Timitar festival’ in Agadir.
Izenzaren’s nieuwe album bevat vier nummers: ’Akal’, ’Tifaouine’, ’Tinmile’ en ’Inmaterne’. De liedjes werden meer dan 20 jaar geleden geschreven, maar nooit uitgebracht.
Op 23 februari zal de beroemde Amazigh band vergezeld worden door Hamad Allah Rouicha, de zoon van de overleden Amazigh-zanger Mohamed Rouicha.
Opgericht in 1972 wordt de band sindsdien geleidt door Igout Abdelhadi, en is het een symbool geworden van Amazigh muziek en poëzie.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses