Zoeken

Mohamed Rouicha overleden

17 januari 2012 - 17:43 - Cultuur

Amazigh zanger Mohamed Rouicha, van zijn echte naam Mohammed El Houari, is dinsdag 17 januari in de vroege middag overleden in Khenifra, Marokko. Hij was 62 jaar oud.

Lijdend in de voormiddag, stierf Rouicha nog voor zijn aankomst in het ziekenhuis. De zanger was eind december al gehospitaliseerd geweest voor hartproblemen.

Geboren in 1950 in Khenifra, begon Mohamed Rouicha, loutar specialist, zijn carrière in 1964. Tot zijn meest bekende nummers behoren "Ya l’hbiba" en "Bini w’binek darou l’hdoude".

    Lees meer


    Mohamed Rouicha

    Mohammed El Houari alias Rouicha, werd geboren in 1950 in Mrirt in de regio van Khenifra. Hij overleed op 17 januari 2012 in zijn geboortestad.

    Begrafenis Mohamed Rouicha

    Mohamed Rouicha, Amazigh zanger en bekende loutar speler, overleed dinsdag 17 januari. Zijn begrafenis vond plaats op woensdag te Khenifra, zijn geboortestad.

    Hoba Hoba Spirit geeft eerbetoon aan Rouicha

    Aan de vooravond van de dood van Mohamed Rouicha, heeft de muziekband Hoba Hoba Spirit met hem de single "Atlas Dance Floor" afgewerkt. In het Marokkaans tijdschrift Illy komt...

    Dood van Mohamed Sousdi, zanger van Lemchaheb

    Mohamed Sousdi, lid van de legendarische Marokkaanse muziekband Lamchaheb, is dinsdag overleden in het ziekenhuis Mohammed V van Casablanca op 60 jarige leeftijd.

    Overlijden van de schilder Mohamed Nabili

    De Marokkaanse schilder Mohamed Nabili is zondag overleden op 60-jarige leeftijd in Benslimane, Marokko.

    Rouicha en Hoba Hoba Spirit in "Atlas dance floor"

    Aan de vooravond van zijn dood heeft Mohamed Rouicha de single "Atlas dance floor" afgewerkt in samenwerking met Hoba Hoba Spirit, een onvergetelijke ervaring voor de groep.

    Izenzaren geeft concert in Casablanca

    De mythische Amazigh muziekband Izenzaren, geeft op 23 februari een concert in het Mohammed V sportcomplex in Casablanca. De muziekcarrière van Izenzaren stond al 22 jaar stil.

    Gloria Gaynor, Pitbull en LMFAO op Mawazine

    De in Cuba geboren Amerikaanse zanger Armando Christian Perez aka Pitbull, zal aanwezig zijn tijdens het Mawazine Rhythms of the World festival (18-26 mei) in Rabat.

    Lenny Kravitz op Mawazine

    Lenny Kravitz heeft zijn deelname bevestigd aan de elfde editie van het Mawazine Rhythms of the World festival (18-26 mei).

    Faudel is Marokkaan

    Koning Mohammed VI heeft de Marokkaanse nationaliteit verleend aan de Frans-Algerijnse rai zanger Faudel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team