Zoeken

Mohamed Rouicha overleden

- Cultuur

Geschreven door Laila A.

Amazigh zanger Mohamed Rouicha, van zijn echte naam Mohammed El Houari, is dinsdag 17 januari in de vroege middag overleden in Khenifra, Marokko. Hij was 62 jaar oud.

Lijdend in de voormiddag, stierf Rouicha nog voor zijn aankomst in het ziekenhuis. De zanger was eind december al gehospitaliseerd geweest voor hartproblemen.

Geboren in 1950 in Khenifra, begon Mohamed Rouicha, loutar specialist, zijn carrière in 1964. Tot zijn meest bekende nummers behoren "Ya l’hbiba" en "Bini w’binek darou l’hdoude".

Lees meer

Dood van Mohamed Sousdi, zanger van Lemchaheb

Mohamed Sousdi, lid van de legendarische Marokkaanse muziekband Lamchaheb, is dinsdag overleden in het ziekenhuis Mohammed V van Casablanca op 60 jarige leeftijd.

Faudel is Marokkaan

Koning Mohammed VI heeft de Marokkaanse nationaliteit verleend aan de Frans-Algerijnse rai zanger Faudel.

Rouicha en Hoba Hoba Spirit in "Atlas dance floor"

Aan de vooravond van zijn dood heeft Mohamed Rouicha de single "Atlas dance floor" afgewerkt in samenwerking met Hoba Hoba Spirit, een onvergetelijke ervaring voor de groep.

Gloria Gaynor, Pitbull en LMFAO op Mawazine

De in Cuba geboren Amerikaanse zanger Armando Christian Perez aka Pitbull, zal aanwezig zijn tijdens het Mawazine Rhythms of the World festival (18-26 mei) in Rabat.

Begrafenis Mohamed Rouicha

Mohamed Rouicha, Amazigh zanger en bekende loutar speler, overleed dinsdag 17 januari. Zijn begrafenis vond plaats op woensdag te Khenifra, zijn geboortestad.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team