Moordenaar Marokkaanse vrouw in Spanje gearresteerd
Mohamed Barbari is vier maanden na de moord op zijn Marokkaanse vrouw in Italië, door de Guardia civil in Spanje gearresteerd.
21 november 2019 - 20:20 - Wereld
Het lichaam van een vrouw werd maandag op het strand van Aprilia in de regio van Rovigo in Italië gevonden.
Volgens de Italiaanse politie gaat het hoogstwaarschijnlijk om een 43-jarige Marokkaanse vrouw die sinds 21 oktober wordt vermist.
Het lichaam was in verre staat van ontbinding. Een DNA-test en een forensisch onderzoek zullen in de komende dagen meer duidelijkheid geven over de identiteit van de vrouw en de doodsoorzaak.
Samira El Atar had haar dochtertje naar een speelplein gebracht waarna ze een vriendin moest bezoeken. Sindsdien werd niets meer van haar vernomen.
Lees meer
Mohamed Barbari is vier maanden na de moord op zijn Marokkaanse vrouw in Italië, door de Guardia civil in Spanje gearresteerd.
Een Marokkaanse man staat momenteel terecht in het Italiaanse Padova. Hij wordt van de moord op zijn vrouw en het in zee dumpen van haar lichaam verdacht.
In een grot nabij de wijk Ait Said in Afourer, in de regio van Azilal, werd afgelopen zaterdag het lichaam van een man in verre staat van ontbinding gevonden.
De Spaanse Guardia Civil heeft afgelopen vrijdag het lichaam van een Marokkaan in zee bij Sebta aangetroffen.
Een Spaanse Marokkaan heeft enkele dagen geleden zijn vrouw vermoord op een boerderij in Castellbisbal, in de regio van Barcelona.