Zoeken

Door Interpol gezochte Franse vrouw in Marokko gearresteerd

22 maart 2019 - 14:50 - Wereld

Geschreven door Fouad Badel

De Marokkaanse politie heeft een Franse vrouw gearresteerd tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de 45-jarige vrouw in Azemmour gearresteerd. Ze werd sinds 28 februari gezocht voor haar vermeende betrokkenheid bij de moord op haar echtgenoot in China in 2004.

De vrouw had een procedure gestart om een verblijfsvergunning in Marokko te krijgen. Ze werd in bewaring gesteld en zal in de komende dagen voor de rechter worden geleid. Daarna zal worden besloten of ze aan Frankrijk word uitgeleverd.

Eerder deze week was al een gezochte Italiaanse maffiabaas in Marokko gearresteerd. Hij verbleef in Ourika in de regio van Marrakech.

Lees meer

Door Interpol gezochte Deen in Marokko gearresteerd

Een Deense crimineel tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd op vraag van Denemarken, is in Marrakech gearresteerd. De man is "gevaarlijk en...

Door Interpol gezochte Tunesiër in Marokko gearresteerd

Een Tunesiër tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is woensdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.

Door Interpol gezochte Algerijn in Marokko gearresteerd

Een Algerijn die door zijn land wordt gezocht voor internationale drugshandel, is door de Marokkaanse politie in Fez gearresteerd.

Marokko: 21 door Interpol gezochte verdachten gearresteerd

De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben in de eerste vier maanden van het jaar 21 verdachten die door Interpol werd gezocht gearresteerd.

Gezochte Franse Algerijn in Casablanca opgepakt

Een door Interpol gezochte Fransman van Algerijnse afkomst is donderdag door de politie in Casablanca gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team