24 mei 2019 - 12:00 - Marokko
Een Deense crimineel tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd op vraag van Denemarken, is in Marrakech gearresteerd. De man is "gevaarlijk en gewelddadig".
Volgens een verklaring van de DGSN wordt de Deen ervan verdacht lid te zijn van een georganiseerde criminele bende. De bende zou meerdere afrekeningen in het crimineel milieu in Denemarken hebben uitgevoerd.
De 30-jarige verdachte kwam Marokko binnen met gestolen documenten van een landgenoot. Hij werd hij oorspronkelijk gearresteerd voor identiteitsdiefstal, illegale immigratie en vervalsing. Pas na zijn arrestatie ontdekte de politie dat hij sinds 22 november 2018 door Interpol werd gezocht.
De man werd in voorlopige hechtenis genomen en de Deense autoriteiten werden op de hoogte gebracht van zijn arrestatie. De rechtbank zal in de komende dagen uitspraak doen over zijn uitzetting.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project