Zoeken

Muur stort in tijdens Tarawieh-gebed in Marrakech, vrouwen gewond

26 mei 2018 - 14:10 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De muur van een basisschool in de wijk Mohammadi in Marrakech is dinsdag deels ingestort tijdens het Tarawieh-gebed.

Twee vrouwen raakten volgens bronnen van Lesiteinfo gewond. De slachtoffers waren samen met een groepje vrouwen aan het bidden naast de school omdat de nabijgelegen moskee vol was.

Beide vrouwen, waarvan één aan het hoofd gewond raakte, weigerden naar het ziekenhuis te worden afgevoerd. Ze werden als gevolg ter plaatse verzorgd.

Lees meer

Marokko: zeven kinderen gewond door instorting brug

Zeven kinderen zijn zondag gewond geraakt bij de instorting van een brug in Setti Fatma, op enkele kilometers van Ourika bij Marrakech.

Marokko: 8 gewonden door omgevallen boom bij moskee

Acht mensen zijn vrijdag tijdens het gebed in Sala Al Jadida gewond geraakt nadat een enorme boom omviel.

Marokkaans koppel omgekomen bij ontploffing vuurwerkopslagplaats in Spanje

Een Marokkaans koppel is woensdag omgekomen bij de ontploffing van een illegale opslagplaats voor vuurwerk in het Spaanse Tui.

Drama in Casablanca: zwangere vrouw valt van flat

Twee zussen, waarvan één zwanger is, zijn maandag van de eerste verdieping van een gebouw gevallen in de wijk Tacharouk in Casablanca.

Marrakech: gasfles ontploft in moskee

In een moskee in de wijk Akfay in Marrakech is vrijdag, enkele minuten voor het vrijdagsgebed, een gasfles ontploft.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team