Ernstig ongeval tussen auto en vrachtwagen in Tetouan: 4 doden (foto’s)
Vier mensen zijn zondag in de regio van Tetouan omgekomen bij een ernstig ongeval tussen een vrachtwagen en een auto.
18 februari 2018 - 14:00 - Marokko
In een moskee in de wijk Akfay in Marrakech is vrijdag, enkele minuten voor het vrijdagsgebed, een gasfles ontploft.
Volgens bronnen van Lesiteinfo raakten twee mensen ernstig gewond bij de ontploffing in de Rijal Ahmar moskee.
De explosie gebeurde in de zaal voor de wassingen, nabij het paviljoen van de vrouwen, en werd veroorzaakt door een probleem met de boiler waaraan de gasfles verbonden was.
Na aankomst van de hulpdiensten werden de gewonden naar het academisch ziekenhuis Ibn Tofail in Marrakech gebracht. De politie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
Vier mensen zijn zondag in de regio van Tetouan omgekomen bij een ernstig ongeval tussen een vrachtwagen en een auto.
In de nacht van maandag op dinsdag is een meisje in Ouezzane omgekomen na een gasontploffing. Vier mensen raakte ernstig gewond.
In het Marokkaanse Marrakech zijn eerder deze week 21 mensen gewond geraakt bij de ontploffing van een gasfles.
In de wijk Mhamid in Marrakech heeft in een huis een brand gewoed als gevolg van de ontploffing van een telefoonlader.
De imam van de Al Badr moskee in het Franse Toulouse is dinsdagochtend het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval.