Kinderen omgekomen door ingestort gebouw in oujda
Twee jongens zijn woensdag om het leven gekomen toen de muur en het dak van een pand plots instortten in Oujda.
- Marokko
Zeven kinderen zijn zondag gewond geraakt bij de instorting van een brug in Setti Fatma, op enkele kilometers van Ourika bij Marrakech.
Volgens Lesiteinfo werd één van de jonge slachtoffers in een kritieke toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.
De slachtoffers bezochten de valei met een groep van 42 kinderen. Allen werden naar het provinciaal ziekenhuis van Tahanaout gebracht.
Het groepje is afkomstig uit Taroudant en was op schooluitstap. De brug stortte in nadat meerdere kinderen tegelijkertijd probeerden over te steken.
Lees meer
Twee jongens zijn woensdag om het leven gekomen toen de muur en het dak van een pand plots instortten in Oujda.
Bij de instorting van een brug in de regio van Taounate is donderdagochtend een persoon zwaargewond geraakt.
Een meisje is zaterdagochtend omgekomen bij de instorting van een dak van een huis in de wijk Mers Sultan in Casablanca.
In Sidi El Hattab in de provincie Kelaat Sraghna zijn vier leden van eenzelfde familie in de Oum Errabia rivier verdronken.
Bij de instorting van een omheiningsmuur van het psychiatrisch ziekenhuis Ibn Al Hassan in Fez is een persoon omgekomen.