11 oktober 2021 - 19:00 - Marokko
Dounia, een Belgische influencer, zegt dat ze de ergste dagen van haar leven heeft beleefd tijdens een reis naar Marokko. Ze werd naar eigen zeggen gedrogeerd en verkracht in een villa. Ze heeft een klacht ingediend tegen de vermeende daders en er werd een onderzoek ingesteld.
De gebeurtenissen vonden plaats in een villa op 3 augustus. "Ik landde op 31 juli in Marokko met mijn twee zonen, om in een hotel in Mohammedia te verblijven, op zo’n dertig minuten rijden van Casablanca. Twee dagen later voegde een vriend uit Spanje zich bij mij. Een Instagrammer nodigde ons samen met andere mensen uit om in zijn villa te komen eten. Eenmaal daar waren er vijf mannen aanwezig. De barbecue werd klaargemaakt, ik hielp ze. Er zouden nog twee meisjes komen, maar die hebben afgezegd. De influencers in kwestie genieten in Marokko veel bekendheid op sociale media, ze hebben tussen 700.000 en een miljoen abonnees", vertelt Dounia aan La Dernière Heure.
Lees ook: Marrakech: populaire zanger verdacht van verkrachting 12-jarig meisje
De 34-jarige influencer herinnert zich dat ze een glas cola dronk waar een drug in zat en ze verloor vervolgens de controle over zichzelf. Daarna werd ze verkracht. Dit wordt bevestigd door haar vriend die verschillende vruchteloze pogingen deed om haar te wekken. Ze ontwaakte uiteindelijk rond de middag. Naast de verkrachting hebben de criminelen ook een grote som geld (3500 euro en 1200 dirham) gestolen van de Belgische influencer. Dankzij de hulp van één van de aanwezige mannen konden Dounia en haar twee kinderen terugkeren naar het hotel.
Lees ook: Marokkanen opgelicht door Instagram-influencers
Na het incident diende de Brusselse influencer, die 115.000 followers op Instagram heeft, een klacht in tegen haar vermeende verkrachters. Er is een onderzoek ingesteld. "De feiten mogen niet ongestraft blijven", aldus het slachtoffer. Door te vertellen over de verschrikkelijke gebeurtenissen in Marokko wil ze ook andere mensen waarschuwen voor dit soort gewetenloze influencers.
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"
Marokkaanse elite-universiteit zet 16 leerlingen op straat na ruzie
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"
Marokkaanse elite-universiteit zet 16 leerlingen op straat na ruzie
Ezelraces in Marokko: viraal succes maar ook veel kritiek
Deze Marokkaanse badplaats is perfect voor einde zomer
Brits echtpaar adopteert Marokkaanse zwerfhond na 80 km achtervolging