9 oktober 2024 - 21:20 - Marokko
Een universiteitsdocente in Tanger heeft in een hysterische toestand haar kleding verscheurd en een Koran vernield.
Het incident vond maandag plaats in de wijk Ahla. De vrouw stond op het balkon van haar appartement en schreeuwde hysterisch, waarop omstanders de politie alarmeerden.
Lees ook: Marokkaanse influencer riskeert problemen na spot met Koran
De hulpdiensten kwamen ter plaatse en probeerden de situatie onder controle te krijgen. Na urenlange onderhandelingen besloot de politie het appartement te betreden. Daar troffen ze de vrouw aan in een verwarde toestand. Ze had de Koran verscheurd en in het toilet gegooid. De vrouw werd overmeesterd en naar het ziekenhuis gebracht voor medische hulp.
Lees ook: Vrouwen gearresteerd in Marrakech na koranontheiliging
Het Openbaar Ministerie is een onderzoek gestart naar de toedracht van het incident. De docente is overgebracht naar een psychiatrische inrichting voor verdere behandeling.
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko