Zoeken

Hondenvlees in worsten verwerkt in Casablanca

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie in Casablanca heeft 37 dode honden in beslag genomen, waarvan het vlees moest dienen om worsten te maken.

De auto waarmee het hondenvlees werd vervoerd, werd voor een verkeersovertreding gestopt. De agent besloot de auto snel te doorzoeken en vond de dode honden.

Tijdens zijn verhoor bekende de chauffeur dat het vlees bedoeld was voor kleine restaurants in de metropool, die het zouden verwerken in worsten. Een onderzoek werd in gesteld.

In 2009 was een man tot zes jaar cel veroordeeld, omdat hij hondenvlees als rundvlees verkocht in Casablanca. Hij bewerkte het hondenvlees met chemicaliën om de geur en kleur ervan meer op rundsvlees te doen lijken.

Update 6 april: De politie in Casablanca, gecontacteerd door The Economist op donderdag, heeft de zaak formeel ontkend.

Lees meer

Algerijnse opgepakt met cocaïne op luchthaven Casablanca

Een Algerijnse vrouw is opgepakt met vijf kilo cocaïne op de Mohammed V luchthaven in Casablanca. Ze zat op een vlucht afkomstig uit Peru.

Tram en vrachtwagen botsen frontaal in Casablanca

Drie mensen raakten maandagvoormiddag gewond bij een frontale botsing tussen een vrachtwagen en een tram in Casablanca.

Haven Casablanca viert 100e verjaardag

Vanaf 2 april en tot eind juni, viert Casablanca het eeuwfeest van haar haven, onder het thema "Een toekomstverhaal".

Verkeer in Marokko is hel voor 44% Marokkanen

Uit een onderzoek van Averty, blijkt dat 31% Marokkanen zich het liefst verplaatsen met hun eigen auto. Ook kiest 21% voor de bus en 19% voor de taxi.

Braziliaanse voor rechter na klap aan politieagent in Casablanca

Een Braziliaanse moet maandag voor de rechter in Casablanca verschijnen omdat ze een politieagent klappen had uitgedeeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team