Zoeken

Haven Casablanca viert 100e verjaardag

24 maart 2013 - 11:41 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Vanaf 2 april en tot eind juni, viert Casablanca het eeuwfeest van haar haven, onder het thema "Een toekomstverhaal".

Tijdens een persconferentie, gaf havenvoorzitster Nadia Laraki een overzicht van het evenement, georganiseerd door de vereniging voor de bevordering van de haven van Casablanca APPC.

Op het programma staan tentoonstellingen, meetings en conferenties over de bouw en de geschiedenis van de haven. Ook de toekomst van de haven en de ontwikkeling ervan worden dan besproken.

De 10.000 verwachte bezoekers kunnen bovendien genieten van rondleidingen in de haven, watersportcompetities en parades.

De haven van Casablanca was de grootste haven van Marokko tot de opening van Tanger Med. Het werd gebouwd door de "Compagnie Marocaine" en de groep Schneider.

Lees meer

Politieagent schiet zichzelf dood in haven Casablanca

Een politieagent heeft zichzelf dinsdagvoormiddag een kogel in het hoofd geschoten in de haven van Casablanca.

Marhaba-operatie bedreigd door terrorisme en drugshandel

Op woensdag 5 juni ging de Marhaba operatie 2013 van start met extreme veiligheidsmaatregelen. Vooral in Tanger Med wordt alles streng bewaakt.

Politie vindt 40 kilo drugs in haven Al Hoceima

De Marokkaanse politie heeft zondag in een auto in de haven van Al Hoceima, bijna 40 kilo cannabis gevonden.

Ruim 2 miljoen wereld-Marokkanen in Marokko deze zomer

Ruim 2 miljoen in het buitenland gevestigde Marokkanen zijn tussen 5 juni en 17 augustus in Marokko aangekomen. Meer dan 900.000 van hen kwamen het land binnen via de haven...

Marinehaven Ksar Sghir open

De nieuwe marinehaven in Ksar Sghir, nabij Sebta in het noorden van Marokko, is volgens Spaanse media reeds operationeel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team