Zoeken

Hilton opent twee hotels in Tanger

31 augustus 2015 - 22:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Hotelgigant Hilton gaat in de komende maanden twee hotels in Tanger openen. Daarmee zal de noord-Marokkaanse stad over 500 nieuwe hotelkamers beschikken.

Beide hotels liggen nabij de zeedijk van Tanger en hebben een adembenemend uitzicht op de Middellandse zee. Een eerste hotel zal nog voor het einde van het jaar openen terwijl het tweede in de zomer van 2016 wordt ingehuldigd.

Volgens Raouf Benchedli, cluster general manager van Hilton Tanger, kondigde afgelopen weekend ook de opening van een derde hotel in 2017 bij het badplaats Al Houara Coastal Resort.

Voor de nieuwe hotels worden ruim 800 mensen gezocht. Afgelopen zondag werd in Tanger een eerste rekruteringsdag georganiseerd. De groep Hilton Worldwide telt 4200 hotels in 96 landen.

Lees meer

Tanger krijgt gigantische shopping mall

De nieuwe shoppingmall van Tanger met een Megarama bioscoop, opent naar verwachting in februari volgend jaar. De opening van de Tanger City Mall werd herhaaldelijk uitgesteld.

Drie nieuwe Hilton hotels in Marokko

Hilton heeft de opening van drie nieuwe hotels in Tanger, Taghazout bij Agadir en Casablanca aangekondigd.

Koning Mohammed VI bezoekt onverwachts Tanger

Koning Mohammed VI is gisteren onverwachts in Tanger aangekomen. Hij was al enkele weken in Tetouan op vakantie en zal naar verwachting het weekend doorbrengen.

Controverse in Marokko: zwembad verbiedt meisjes boven 12

In Marokko is er deze week ophef ontstaan over de beslissing van een zwembad in Mohammedia om de toegang te verbieden aan meisjes boven de twaalf jaar.

Nieuwe shoppingcenter Tanger opent deuren op 31 maart

Tanger City Mall gaat zijn deuren op 31 maart openen. De gigantische shoppingcenter is onderdeel van het vastgoedcomplex Tanger City Center.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team