31 augustus 2015 - 22:30 - Marokko
Hotelgigant Hilton gaat in de komende maanden twee hotels in Tanger openen. Daarmee zal de noord-Marokkaanse stad over 500 nieuwe hotelkamers beschikken.
Beide hotels liggen nabij de zeedijk van Tanger en hebben een adembenemend uitzicht op de Middellandse zee. Een eerste hotel zal nog voor het einde van het jaar openen terwijl het tweede in de zomer van 2016 wordt ingehuldigd.
Volgens Raouf Benchedli, cluster general manager van Hilton Tanger, kondigde afgelopen weekend ook de opening van een derde hotel in 2017 bij het badplaats Al Houara Coastal Resort.
Voor de nieuwe hotels worden ruim 800 mensen gezocht. Afgelopen zondag werd in Tanger een eerste rekruteringsdag georganiseerd. De groep Hilton Worldwide telt 4200 hotels in 96 landen.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt