27 juni 2018 - 11:30 - Marokko
Hicham El Faquih heeft nog geen jaar na zijn aankomst in het dorpje Tafsast in het noorden van Marokko, meer gedaan dan de overheid in 20 jaar.
De jongeman werd in september 2017 naar het dorpje gestuurd om er les te geven. Kort na zijn aankomst financierde hij de bouw van een put nabij de school zodat zijn leerlingen toegang kregen tot drinkwater. De put wordt nu ook door een deel van het dorp gebruikt.
Later schilderde hij zelf heel zijn klas en decoreerde het met muurschilderingen. Daarna restaureerde hij ook het meubilair in de klas.
Via privé donaties uit Marokko en uit het buitenland schonk hij in de loop van het jaar tandenborstels, tandpasta en andere hygiëneproducten aan zijn leerlingen. In zijn vrije tijd is Hicham zelfs kapper voor zijn leerlingen met wie hij uitstappen, feestjes en diners organiseert.
Hicham hoopt met zijn inspanningen zijn leerlingen op school te houden. Wat hij het meest vreest is dat de kinderen de schoolbanken verlaten om te gaan werken.
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht