Zoeken

Ton hasj in beslag genomen tijdens antidrugsactie tussen Spanje en Marokko (video)

28 juli 2018 - 17:20 - Wereld

Geschreven door Nawel Serdouni

De Spaanse politie heeft tijdens een antidrugsactie tussen Marokko en Spanje een ton hasj in beslag genomen.

Tien mensen werden door de politie van Huelva gearresteerd. Naast de hasj werden vijf boten en een jachtgeweer in beslag genomen.

De politie was het netwerk al een tijdje op het spoor. Een man die onder toezicht was, leidde de agenten zonder het te weten naar een opslagruimte in de regio van Huelva waar de boten gebruikt voor het vervoer van drug tussen Marokko en Spanje werden uitgeladen.

Agenten volgden leden van het netwerk die met een voertuig één van de boten naar de opslagplaats reden. Iets later kwamen meerdere mensen aan om de boot uit te laden. De politie greep op dat moment in.

Alle verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Spaanse politie onderschept bijna 4 ton hasj uit Marokko, 15 arrestaties

De Spaanse politie heeft dinsdag de inbeslagneming van 3,94 ton hasj afkomstig uit Marokko aangekondigd.

Marokkanen opgepakt met 90 kilo hasj in Frankrijk

Douaniers bij de tolpoortjes van Turbie in het zuiden van Frankrijk hebben vorige week 90 kilo hasj in beslag genomen.

Drie ton Marokkaanse hasj in beslag genomen na achtervolging (video)

Een antidrugsactie van de Spaanse zeemacht in de provincie Huelva leidde afgelopen zaterdag tot de inbeslagneming van ruim 3 ton hasj uit Marokko.

Ton cannabis uit Marokko onderschept in Frankrijk

De Franse gendarmerie heeft ter hoogte van de gemeente Morville-en-Beauce beslag gelegd op één ton cannabis afkomstig uit Marokko. Zeven mensen werden gearresteerd.

Pakken hasj uit Marokko op kust Gibraltar aangespoeld (foto’s)

Een boot met een groot aantal pakken hasj afkomstig uit Marokko kapseisde vrijdagochtend voor de kust van Gibraltar als gevolg van van het slecht weer.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team